Podsumowanie projektu Erasmus+

Zakończenie roku szkolnego jest dla nas czasem wielu podsumowań. To nie tylko moment wystawienia ocen końcoworocznych ale również chwila na podsumowanie pracy zawodowej. Wysiłku, zaangtażowania, wykorzystania wielu możliwości. Dziś spoglądamy z uśmiechem na realizację działań jakie stowrzył nam udział w projekcie ERASMUS+. Zagraniczne praktyki zawodowe dla uczniów, szkolenia zawodowe dla nauczycieli, współpraca partnerska, nowe znaomości, bezcenne doświadczenia i ogromna motywacja do tego aby iść dalej, nie zatrzymywać się i otwierać naszym uczniom świat na lepsze jutro. Projekt Erasmus+ umożliwił nam realizację mobilności zagranicznych w Rumunii, Serbii, na Węgrzech oraz we Włoszech. 🇷🇴 🇷🇸 🇭🇺 🇮🇹Co jeszcze nas czeka???? O tym już niedługo ponieważ nasza wspaniała przygoda nadal trwa!