Rok szkolny 2021/ 2022
 
II i III MIEJSCE W XIX EDYCJI LIGI SZKOLNEJ TENISA STOŁOWEGO
 
12 kwietnia 2022 r. młodzież naszej szkoły wzięła udział w rundzie finałowej Kieleckiej Ligi Szkolnej Tenisa Stołowego. W kategorii dziewcząt tenisistki ZSPS zdobyły II miejsce. Dziewczęta zagrały w składzie: Kinga Dudek kl. 2e, Martyna Stempień, Gabriela Coś z kl. 3dg, Ewa Jedynak, Magdalena Dawgert i Kinga Waligóra z kl. 1d. W kategorii open nasza szkoła zajęła III miejsce, wśród wszystkich kieleckich szkół ponadpodstawowych.

Gratulujemy naszym sportowcom i życzymy dalszych sukcesów.

XIX EDYCJI LIGI SZKOLNEJ TENISA STOŁOWEGO 1

XIX EDYCJI LIGI SZKOLNEJ TENISA STOŁOWEGO 2

XIX EDYCJI LIGI SZKOLNEJ TENISA STOŁOWEGO 3

XIX EDYCJI LIGI SZKOLNEJ TENISA STOŁOWEGO 4

XIX EDYCJI LIGI SZKOLNEJ TENISA STOŁOWEGO 5

XIX EDYCJI LIGI SZKOLNEJ TENISA STOŁOWEGO 6 

III MIEJSCE W FINALE ŚWIĘTOKRZYSKIEJ LIGI BADMINTONA SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH

31 marca 2022 r. uczeń naszej szkoły Antoni Strzelec zdobył III miejsce w finale Świętokrzyskiej Ligi Badmintona. Drużyna chłopców w składzie: Antoni Strzelec, Radosław Głuszek, Kacper Bednarski i Aleksander Błosiński wywalczyli dla Zespołu Szkół Przemysłu Spożywczego IV miejsce w kategorii chłopców. Drużyna dziewcząt w składzie: Olga Majchrzak, Karolina Cecot, Ewa Grys i Zuzanna Fert w kategorii dziewcząt zajęły VI miejsce.

Gratulujemy naszym sportowcom i życzymy dalszych sukcesów !!!

3 miejsce badminton 1

3 miejsce badminton 2

3 miejsce badminton 3

3 miejsce badminton 4

3 miejsce badminton 5

3 miejsce badminton 6

SIATKARZE "GASTRONOMIKA" MISTRZAMI KIELC

W dniu 15 grudnia siatkarze "GASTRONOMIKA" zostali udekorowani złotymi medalami za zajęcie I miejsca w  Mistrzostwach Kielc Szkół Ponadpodstawowych w Piłce Siatkowej Chłopców i zdobyli zaszczytny tytuł Mistrza Kielc. To pierwszy taki sukces w tej dyscyplinie sportowej, w 70-letniej historii Naszej Szkoły.

Końcowa klasyfikacja po meczach eliminacyjnych i finałowych, które rozgrywane były od września do grudnia 2021 r.

 I m-ce      ZSPS  "GASTRONOMIK"

 II m-ce     ZSnr2  "WYBICKI"

 III m-ce    ZSM  "MECHANIK"

 IV m-ce    CKA  "AWANS"

 V m-ce     VI LO  "SŁOWAK"

 VI m-ce    IV LO

Skład naszej MISTRZOWSKIEJ REPREZENTACJI:

 1. Jakub Sewerzyński  4 AT (kapitan)

 2. Mastalerz Kacper  3 ag

 3. Biały Wiktor  3 cg

 4. Klech Natan 3 dg

 5. Salwerowicz Filip  4 AT

 6. Machulski Michał  4 DT

 7. Łapa Jakub  4 AT

 8. Mirek Bartosz 3 e

 Opiekunem drużyny jest Pan Mariusz Krawczyk.

Dziękujemy za pełne emocji mecze, wspaniały doping kibiców i życzymy sukcesów w rozgrywkach wojewódzkich.

siatkarze 12.2021 1

siatkarze 12.2021 1

FINAŁ VIII TURNIEJU MIKOŁAJKOWEGO W ZESPOLE SZKÓŁ PRZEMYSŁU SPOŻYWCZEGO

Tradycyjnie 6 grudnia  uczniowie naszej szkoły rozegrali finał Turnieju w Piłkę Siatkową Dziewcząt i I Edycję Turnieju Mikołajkowego w Badmintonie. Uczniowie rywalizowali systemem każdy z każdym, w swoich grupach wiekowych.W trakcie trwania rozgrywek odbyło się 28 pojedynków, które wyłoniły najlepszych. Klasy 2a i 1c zagrały mecz  o 3 i 4 miejsca, zaś finał rozegrały klasy 3a i 3dg. Po zaciętej walce, zwycięzcą Turnieju zostały uczennice z klasy 3a. Końcowa klasyfikacja VIII Turnieju Mikołajkowego Dziewcząt w Piłce Siatkowej. Dzięki życzliwości sponsorów turniej obfitował w słodkości i nagrody rzeczowe, które wręczyła zwycięzcom Dyrektor Szkoły Małgorzata Banasik-Rusak. Sponsorami Turnieju byli: Maciej Glijer - „Baros Suchedniów”, Marek Borowiec&Tomasz Stopa PPHU „Martom”, Urszula i Bogdan Kałuża, Marzanna Wydra. Serdecznie dziękujemy!!! Organizatorami turnieju byli nauczyciele wychowania fizycznego.

turniej mikołajkowy 2021 21

turniej mikołajkowy 2021 1

LEKCJA TENISA STOŁOWEGO OD MISTRZÓW

2 grudnia 2021 r. w ZSPS pokaz mistrzowskiej gry tenisa stołowego zaprezentowali zawodnicy klubu sportowego Global Pharmy Orlicz 1924 Suchedniów. Przy mistrzowskim stole stanęli: Grek Giorgos Konstantinopoulos, Japończyk Yuma Tanigaki  i Hindus Jeet Chandra z Polonii Kielce. Uczniowie: Wiktor Biały, Natan Klech, Filip Salwerowicz, Kasia Borowska, Zuzia Terelak i Martyna Stempień wzięli udział we wspólnym treningu. Wszyscy byli pod wrażeniem technicznych umiejętności zawodników i widowiska, które stworzyli. Nietypowe zajęcia sportowe bardzo spodobały się uczniom, a mistrzowie z nieukrywaną przyjemnością podzielili się swoimi umiejętnościami.
tenis stołowy 9

tenis stołowy 6

XIX MISTRZOSTWA KIELC W WYCISKANIU SZTANGI LEŻĄC

22 listopada w III LO im. Cypriana Kamila Norwida w Kielcach odbyły się XIX Mistrzostwa Kielc Szkół Ponadpodstawowych w Wyciskaniu Sztangi Leżąc. Wśród 51 zawodników i zawodniczek wystartowała reprezentacja naszej szkoły pod opieką pana Mariusza Krawczyka - dziewczęta w składzie: Zuzanna Gibalska kl. 3dg, Manuela Xheka kl. 1b, Natalia Gała kl. 1b oraz chłopcy w składzie: Karol Pawlik kl.  3c, Szymon Ptak kl. 2c. Wszyscy uczniowie startowali w kategoriach wagowych i wiekowych. Nasi reprezentacji, po emocjonującym boju siłowym wywalczyli aż trzy miejsca na podium:

Kategoria młodziczki - I miejsce Manuela Xheka z wynikiem 32,5 kg/27 pkt IPF

Kategoria juniorki - III miejsce Zuzanna Gibalska z wynikiem 37,5 kg/28 pkt IPF

Kategoria młodzicy do 74 kg - III miejsce Karol Pawlik z wynikiem 67,5 kg/40 pkt IPF

JEST MOC, JEST SIŁA – GRATULACJE !!!

wyciskanie 4

wyciskanie 3

wyciskanie 1

LIGA SZKOLNA BADMINTONA

16 listopada rozpoczęły się rozgrywki Kieleckiej Ligi Szkół Ponadpodstawowych Badmintona, zorganizowane przez Świętokrzyski Związek Badmintona. Uczniowie naszej szkoły wzięli udział  w pierwszej edycji tych zawodów. Drużyna chłopców w składzie: Antoni Strzelec, Radosław Głuszek i Kacper Bednarski oraz drużyna dziewcząt w składzie: Karolina Cecot, Olga Majchrzak, Zuzanna Fert i Ewa Grys. Opiekunem drużyn jest Dorota Rak. Następną edycję tych zawodów zaplanowano na grudzień. Życzymy powodzenia naszym sportowcom w dalszej rywalizacji.

liga badmintona 6

liga badmintona 1

INAUGURACJA SEZONU 2021/ 2022 SZKOLNEJ LIGI STRZELECKIEJ

W poniedziałek, 18 października 2021 r. reprezentacja ZSPS pod opieką panów Tomasza Świerczyny oraz Tomasza Tusznio wzięła pierwszy raz po pandemii udział w zawodach w ramach Szkolnej Ligi Strzeleckiej Miasta Kielce. Miło nam poinformować, że uczennica klasy 3 C Emilia Podgórska zajęła trzecie miejsce w konkursie strzelectwa sportowego, który odbył się w dniach 21 - 23. 09.  2021 r. na strzelnicy Zespołu Szkół nr 2 w Kielcach.

DSC 0020

DSC 0025

III MIEJSCE ZESPOŁU SZKÓŁ PRZEMYSŁU SPOŻYWCZEGO W FINALE WOJEWÓDZKIM BADMINTONA-ŚWIĘTOKRZYSKIE IGRZYSKA DZECI I MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

5 października  2021 r. młodzież naszej szkoły, pod opieką Doroty Rak  i Tomasza Tusznio, uczestniczyła w Finale Świętokrzyskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Suchedniowie. W zawodach wystartowały zespoły dziewcząt i chłopców.

Gratulujemy naszym sportowcom i życzymy dalszych sukcesów !!!!!

IMG 20211007 083114

badminton 1

EUROPEJSKI TYDZIEŃ SPORTU W ZSPS

W dniach 21 - 27 września 2021 r. odbyła się XIII edycja Europejskiego Tygodnia Sportu. Społeczność szkolna włączyła się w obchody tej europejskiej kampanii pod hasłem ,,Żaden lek nie zastąpi ruchu”. Nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali turnieje i zawody sportowe. 21 września odbył się Turniej Badmintona. W Turnieju piłki halowej zagrały drużyny piłkarskie chłopców. W kolejnych dniach młodzież rywalizowała w turnieju tenisa stołowego. Zorganizowano również konkurs siłowy. W związku z realizacją projektu Erasmus w ZSPS, na stadionie międzyszkolnym odbył się – V Bieg Erasmus, który zorganizowali i przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego. W biegu wzięli udział uczniowie klasy II A. 27 września odbyło się podsumowanie Europejskiego Tygodnia Sportu. Najlepsi sportowcy ZSPS otrzymali pamiątkowe dyplomy.

ETS 10

 ETS 5

 

Rok szkolny 2020/ 2021

16 grudnia 2020 r. młodzież naszej szkoły uczestniczyła w Turnieju Badmintona o Puchar Marszałka Województwa Świętokrzyskiego. W zawodach wystartowały zespoły dziewcząt i chłopców. W kategorii dziewcząt najwyżej w tabeli punktów uplasowała się Karolina Cecot, zdobywając IV miejsce. W kategorii chłopców miejscem na podium może pochwalić się Antoni Strzelec, który po zaciętej walce na korcie zajął III miejsce. Gratulujemy naszym sportowcom i życzymy dalszych sukcesów.

badminton 2020 1

badminton 2020 6

ROK SZKOLNY 2019/ 2020

14 listopada 2019 r. młodzież naszej szkoły, pod opieką Doroty Rak, uczestniczyła w Finale Świętokrzyskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Zagnańsku. W zawodach wystartowały zespoły dziewcząt i chłopców. Dziewczęta w składzie: Natalia Kołda kl. 4 CT, Karolina Cecot kl. 2 AT, Klaudia Czerwińska kl. 3 CT i Olga Majchrzak kl. 2 CT oraz chłopcy w składzie: Antoni Strzelec kl. 1 CT, Mateusz Fąfara kl. 3 Z i Dariusz Mączka kl. 2 Z. Wśród czternastu drużyn chłopców, z całego województwa, nasza drużyna zajęła V miejsce. Natomiast drużyna dziewcząt, w składzie: Natalia Kołda i Karolina Cecot, po zaciętej rywalizacji znalazła się na podium, zdobywając puchar   i brązowe medale. Gratulujemy naszym sportowcom i życzymy dalszych sukcesów !!!!!

IMG 60851

badminton 7

badminton 1

badminton 2

badminton 3

badminton 4

badminton 5

badminton 6

Zgodnie z tradycją w naszej szkole, w dniach 25 listopada-6 grudnia, odbył się VII Turniej Mikołajkowy w Piłkę Siatkową Dziewcząt. Do rywalizacji stanęło 15 zespołów z klas pierwszych i drugich. W 16 meczach, rozegranych systemem pucharowym, wzięło udział ok.120 uczniów. Do finału zakwalifikowały się 2AT i 1DG, o trzecie miejsce zagrały 1A i 1D. 6 grudnia, w Mikołajki, odbyły się mecze finałowe. W towarzystwie Mikołaja (kolega Tomek Tusznio), rozdającego smakołyki, zawodnicy stanęli w szranki. Czwarte miejsce zajęły dziewczęta z klasy 1D. Miejsce na podium, czyli trzecie były zawodniczki reprezentujące klasę 1A. W finale spotkały się 2AT z 1DG. W zaciętej, trzysetowej walce, zwyciężyły dziewczyny z 2AT. Rozgrywki stały na wysokim sportowym poziomie, co zawdzięczać możemy profesjonalnej obsadzie sędziowskiej: Dominikowi Nowakowi i Maćkowi Skowronowi z klasy IV AT. Najlepsze siatkarki, zostały uhonorowane pamiątkowymi dyplomami, które gratulując sportowej rywalizacji wręczyła dyrektor ZSPS Małgorzata Banasik-Rusak. Słodkie upominki, rozdawane z okazji Mikołaja, ociepliły atmosferę na sali gimnastycznej. Turniej zorganizowali nauczyciele wychowania fizycznego: Magdalena Cender, Dorota Rak, Tomasz Tusznio.

turniej mikołajkowy 1

turniej mikołajkowy 6

turniej mikołajkowy 7

turniej mikołajkowy 8

turniej mikołajkowy 9

turniej mikołajkowy 10

ROK SZKOLNY 2018/ 2019

3 miejsce w Mistrzostwach Kielc Szkół Ponadgimnazjalnych w Drużynowych Zawodach Lekkoatletycznych Dziewcząt – 2 października 2018 r

Wspaniale spisały się lekkoatletki z naszej szkoły. Zespół 16 dziewcząt zdobył 3 miejsce w Mistrzostwach Kielc w Drużynowych Zawodach LA uzyskując 905 pkt w 6 konkurencjach: w biegach na 100 m, 400 m, 800 m, skoku w dal, pchnięciu kulą i sztafecie 4 x 100 m. Pomimo zimna i padającego deszczu zawodniczki uzyskiwały wartościowe rezultaty. Najwięcej punktów dla naszego zespołu wywalczyły uczennice: Snochowska Natalia 3Z - w pchnięciu kulą 121 pkt rezultatem 8,86 m, Przeździk Katarzyna 1D - w biegu na 100 m - 114 pkt, uzyskany czas 14,24 s, Kołda Natalia 3C w pchnięciu kulą – wynik 6,78 m - 111 pkt, Detka Marta 3B w skoku w dal - rezultat 4,41 m – 109 pkt. Pozostałe dziewczyny również uzyskały punkty dla naszej drużyny: Koza Paulina 3D w biegu na 100 m uzyskała wynik 14,86 s zdobywając 99 pkt, Cisowska Anna 3A w skoku w dal wynikiem 4,03 m zdobyła 94 pkt, a 93 pkt -sztafeta 4x100m w składzie: Drej E, Cisowska A, Koza P, Przeździk K wynikiem 58,16s.   Wystartowały również :Snopek Jowita 3A, Dudek Kasia 3Z, Drozdowska Angelika i Szyszka Julia z 3C, Kupisz Weronika 2A, Cisak Natalia i Zebrzowska Gabriela, obie z 1B oraz Szlufik Wiktoria 3B. Za zdobycie 3 miejsca zespół lekkoatletek otrzymał puchar, dyplom oraz pamiątkowe medale. Opiekunem grupy była Lilla Jóźwik. W tej trudnej międzyszkolnej rywalizacji zwyciężyły dziewczyny z VI LO im. J. Słowackiego, na drugiej pozycji z V LO im. P. Ściegiennego. Gratulacje dla naszej drużyny za zdobycie trzeciego miejsca!!!

1

2

3

4

6

7

8

9

10

X edycja biegu ulicznego „Kielce-Biegają”

Dnia 29 września 2018 r. grupa lekkoatletek naszej Szkoły wystartowała w X edycji biegu „Kielce-Biegają”. Zawodniczki pokonały dystans 2000 m rywalizując z uczennicami kieleckich szkół ponadgimnazjalnych. Trasa biegu przebiegała alejkami Parku Miejskiego oraz ulicami Solną, Sienkiewicza i Staszica. Sobotnia słoneczna pogoda sprzyjała bieganiu.

W Parku Miejskim panowała wspaniała sportowa atmosfera.W biegu wzięły udział uczennice: Natalia Cisak z 1b, Natalia Rusak 1b, Julia Oset 1c, Patrycja Głąb 2c oraz Weronika Kupisz z 2a. Wśród naszych dziewczyn najlepiej spisała się Weronika Kupisz przybiegając na metę na 8 pozycji. Pozostałe dziewczyny również wykazaly się ogromną walecznością. Do samej mety rywalizowałyz konkurentkami o jak najlepsze lokaty. Brawa dla naszych dziewczyn za propagowanie aktywności fizycznej. Opiekunkami zespołu były nauczycielki wf: Lilla Jóźwik i Magdalena Cender.

kIELCE BIEGAJĄ 2018 1

kIELCE BIEGAJĄ 2018 4

kIELCE BIEGAJĄ 2018 5

kIELCE BIEGAJĄ 2018 8

kIELCE BIEGAJĄ 2018 9

kIELCE BIEGAJĄ 2018 12

kIELCE BIEGAJĄ 2018 15

kIELCE BIEGAJĄ 2018 16

kIELCE BIEGAJĄ 2018 18

kIELCE BIEGAJĄ 2018 19

kIELCE BIEGAJĄ 2018 20

Sezon lekkoatletyczny rozpoczęty!!!

W dniu 21września 2018 r. uczennice naszej szkoły wystartowały w Mistrzostwach Kielc w sztafetowych biegach przełajowych 10 x 800m SPG.W skład zespołu weszły: Koza Paulina 3D, Kubicka Kamila 3B, Miśkiewicz Ania 3B, Cisowska Ania 3A, Snopek Jowita 3A, Drej Emilia 3Z, Drozdowska Angelika 3C, Strycharczyk Kinga 2D, Dula Kinga 2C, Cisak Natalia 1B, Zebrzowska Gabrysia 1B, Znojek Patrycja 1C oraz Szyszka Julia 3C. Pogoda była wspaniała, świeciło słońce, było bardzo ciepło. Jak co roku. konkurencja była bardzo silna. Nasze dziewczyny zajęły dobre VI miejsce. Biegały wspaniale, dały z siebie wszystko. Rywalizowały z zawodniczkami z 8 szkół ponadgimnazjalnych.   Zwyciężyły dziewczyny z VI LO im. J. Słowackiego, drugie miejsce zajęły zawodniczki I LO im. S. Żeromskiego, trzecie - V LO im. P. Ściegiennego. Nasze zawodniczki bardzo cieszyły się z uzyskanej lokaty ,jak również z pamiątkowego dyplomu. Opiekunem grupy lekkoatletek była Lilla Jóźwik.

Dziewczynom gratulujemy!!!

sezon lekkoatletyczny 1

sezon lekkoatletyczny 2

sezon lekkoatletyczny 4

sezon lekkoatletyczny 5

sezon lekkoatletyczny 6

sezon lekkoatletyczny 7

sezon lekkoatletyczny 8

sezon lekkoatletyczny 9

ROK SZKOLNY 2015/ 2016

Sezon lekkoatletyczny zakończony!
Nasi uczniowie w bieżącym roku szkolnym 2015/2016  startowali w kilku imprezach lekkoatletycznych.
Przedstawiamy zdjęcia lekkoatletów z poszczególnych zawodów. Opiekunkami zespołów lekkoatletycznych były Magdalena Cender i Lilla Jóźwik.

Mistrzostwa Kielc w sztafetowych biegach przełajowych szkół ponadgimnazjalnych


22.09.2015 r. Sztafeta dziewcząt 10 x 800m w składzie: Karczmarczyk Sylwia 4TŻ , Karczmarczyk Angelika 2 BT, Wypych Karolina 3 TŻ, Foderowicz Patrycja 3 TŻ, Nieszporek Ewelina 2 DT, Domańska Kinga 2 DT, Gad Karolina 2DT ,Piątek Natalia 2 DT , Kundera Ilona 1 BT, Bęben Kamila 4 TK. Zespół dziewcząt zajął 6 miejsce.
28.09.2015 r. Sztafeta chłopców 10 x 1500m w składzie:
Dawid Walaszczyk 1z, Kacper Sękowski 2 ct, Wiktor Komisarczyk 1z, Michał Naszydłowski 1c, Jakub Maciejewski 2d, Bartek Matysek 1c, Bartek Wojteczek 1c, Hubert Sitarski 1c, Mateusz Sołtysiak 1d, Michał Pieprzyca 1d

przelaje1

przelaje2

przelaje3

przelaje4

przelaje5

przelaje6

przelaje7

przelaje8

Drużynowe zawody lekkoatletyczne szkół ponadgimnazjalnych - 30.09.2015 r.
Dziewczęta:
100m-Piątek Natalia,Perek Klaudia,400m- Foderowicz Patrycja, Domańska Kinga, Karczmarczyk Angelika,800m-Dudek Ola, Gad Karolina, Frankowicz Gabriela, skok w dal – Wypych Karolina,Nieszporek Ewelina, pchnięcie kulą – 3 kg Strójwąs Ola i Gruba Patrycja, 4kg-Karczmarczyk Sylwia, sztafeta 4x100m Piątek Natalia, Foderowicz Patrycja, Karczmarczyk Sylwia, Wypych Karolina.
Zespół dziewcząt zdobył 828 punktów, zajął 7 miejsce.Najwięcej punktów dla drużyny zdobyła Ola Strójwąs 1 DT w pchnięciu kulą -123 pkt
Chłopcy:
100m: Hubert Sitarski 12,83s; Bartek Wojteczek 13,34s; Cezary Lisowski 13,40s 400m: Mateusz Sołtysiak 57, 13; Kacper Sękowski 61,75; Dawid Walaszczyk 64,19 1500m: Wiktor Komisarczyk 5:08, 64; Emanuel Prusek 5:22, 54; Mateusz Doroz 5:49, 85 4x 100m: Sołtysiak, Sitarski, Lisowski, Wojteczek 50, 35 Skok w dal: Jakub Biela 5, 63m; Wiktor Wąchała 4, 51m; Michał Naszydłowski 4, 40m Kula: Michał Czechowski 8,27m; Dawid Matałowski 10, 49m; Jakub Stępień 9,0m; Bartosz Łukaszczyk 7,41. Zespół chłopców zdobył 847 punktów.

druzynowe1

druzynowe 3druzynowe 4

22 września młodzież wzięła udział w 4 Biegu Ulicznym pod nazwą „Kielce biegają”, którego pomysłodawcą jest Prezydent Kielc Wojciech Lubawski. Zawodnicy mieli do przebycia trasę 2200 m biegnącą przez centrum miasta. Miejscem zbiórki  i jednocześnie startu był plac przy pomniku Henryka Sienkiewicza.Na 1500 uczestników biegu naszą szkołę reprezentowała grupa 100 osób.  Wprawdzie przewidziane przez organizatorów i sponsorów nagrody oraz wyróżnienia nie trafiły do naszych uczniów,  to jednak wszyscy oni dzielnie dobiegli do mety – zmęczeni, ale usatysfakcjonowani. Spośród uczniów naszej szkoły najlepsze miejsce zdobył Mariusz Faliszewski z kl. 2 TKu,    który dobiegł do mety jako 25.

ROK SZKOLNY 2012/ 2013

Grupa lekkoatletyczna  brała udział w następujących zawodach  sportowych :

  1. Mistrzostwa Kielc Szkół Ponadgimnazjalnych w Drużynowych Zawodach Lekkoatletycznych – IV miejsce
  2. Mistrzostwa Kielc w sztafetowych biegach przełajowych – II miejsce
  3. Mistrzostwa Województwa w sztafetowych biegach przełajowych- VII miejsce

Sekcja  piłki siatkowej :

  1. Mistrzostwa Szkól Ponadgimnazjalnych w piłce siatkowej dziewcząt – II miejsce
  2. Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce siatkowej chłopców – kwalifikacja do finałowych rozgrywek.

Tenis stołowy :

  1. Liga Szkolna Tenisa Stołowego – II miejsce dziewcząt

Sekcja badmintona

  1. Świętokrzyska Liga Szkół Ponadgimnazjalnych – zawody trwają

Piłka nożna

  1. Mistrzostwa Kielc Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce nożnej – zawody trwają