Wykaz zakładów produkcji spożywczej w roku szk. 2017/2018

 

  1. Zakład Piekarniczo – Cukierniczy s.c. M. Chmielewski, Z. Pniewski, 25-105 Kielce, ul. Wapiennikowa 39 A
  2. Cukiernia „Chmielewski” s.c. Marian i Ewa Chmielewscy, 25-304 Kielce, ul. Duża 8
  3. Cukiernia Bogusław Pasternak, 25-630 Kielce,  ul. Hilarego Mali 6
  4. Powszechna Spółdzielnia Spożywców „Społem” w Kielcach
  5. Cukiernia „ANGELINA”, Krzysztof Zapała, Kielce, ul. Kruszelnickiego 218,
  6. HIPERMARKET E. LECLERC, 25-636 Kielce, Os. Ślichowice, ul. Massalskiego 3,   
  7. Zakład Piekarniczo-Cukierniczy „Podhale”, 25-214 Kielce, ul. Jana Karskiego 27
  8. Cukiernia„ ŚWIAT SŁODYCZY”,25-502Kielce, ul. Paderewskiego 34
  9. Cukiernia Ryszard  Ramiączek 26-060 Chęciny ul. Łokietka 4
  10. Zakład Piekarniczo - Cukierniczy „Złoty kłos” 25- 113 Kielce , Os. Barwinek 28
  11. Zakład Piekarniczo-Cukierniczy Genowefa Kosińska 26-056 Piekoszów ul. Czarnowska 37
  12. Zakład Piekarniczy Tomasz Majka ul. Częstochowska 87 26-065 Piekoszów
  13. Kawiarnia „ Bankowa” 25-005, ul. Sienkiewicza 47
  14. Pracownia Cukiernicza M. i H. Jamioł  25-252 Kielce,  ul. Cedro Mazur 11
  15. Cukiernia Szarlotka ul. Karkonowska 6 Na Stoku
  16. ZC Jolanta Sobczyk 26-085  Miedziana Góra ul. Łódzka 10

 

 

Wykaz zakładów ciastkarskich, w których uczniowie klas ZSZ   odbywają praktyczną naukę zawodu w roku szkolnym 2013/14 w zawodzie: cukiernik

 

  1. ZPC  Genowefa Kosińska, 26-056 Piekoszów, ul. Czarnowska 37
  2. ZPC „Pod Telegrafem” 25-110 Kielce, ul. P. Ściegiennego 250
  3. ZPC Marian Chmielewski i s-ka, 25-105 Kielce, ul. Wapiennikowa  39A,
  4. Cukiernia „Chmielewscy” s.c. Marian i Ewa Chmielewscy, 25-304 Kielce ul. Duża 8
  5. Cukiernia „ANGELINA” A. i Krz. Zapała, Kielce, ul. Kruszelnickiego 218
  6. ZPC Podhale”, J.Kranc, 25-214 Kielce, ul. Jana Karskiego  27
  7. Pracownia Cukiernicza M. i H. Jamioł, 25-252 Kielce,  ul. Cedro Mazur 11
  8. ZC Jolanta Sobczyk 26-085 Miedziana Góra, ul. Łódzka 10
  9. B. Pasternak, 25-630 Kielce, ul. Hilarego Mali 6
  10. Cukiernia „Świat Słodyczy, J. Sajecka 25-303 Kielce, Paderewskiego 34
  11. ZPC „Białogon” 26-026  Morawica, Jacek Iwanowski
  12. Z C Banatkiewicz” s.j. 25-346 Kielce, ul. Zagórska 137
  13. Cukiernia Kalinka Paweł Buras 26-052 Sitkówka-Nowiny, Zgórsko, Kalinowa 4
  14. ZPC Tomasz Majka, 26-065 Piekoszów, ul. Częstochowska 87
  15. ZC R. Ramiączek, 26-060 Chęciny, ul. W. Łokietka 4
  16. CREMOVA S.C. 25-501 Kielce ul. Sienkiewicza 54

 

 

Wykaz  zakładów gastronomicznych w roku szk. 2013/14

 

  1. City Core sp. z o.o., 02-938 Warszawa, Al. Solidarności 117. Miejsce odbywania zajęć praktycznych - Hotel „Kongresowy” w Kielcach, Aleja Solidarności 34, 25-323 Kielce
  2. Hotel „Ibis” w Kielcach, ul. Warszawska 19, 25-516 Kielce
  3. Restauracja - Hotel „Korbowa Koliba” w Sukowie 196, 26-021 Suków
  4. Hotel „DAL”, ul. Piotrkowska 12, 25-510 Kielce; Restauracja „Red Blue”,
  5. Przedsiębiorstwo Gastronomiczne - POŁANIECKI, 25-363 Kielce, ul. Wesoła 51
  6. Restauracja „POD ZŁOTĄ RÓŻĄ” Firma Handlowo-Usługowa, Zofia i Adam Sowińscy sp.j., 25-334 Kielce, ul. Plac Moniuszki 7
  7. Przedsiębiorstwo Turystyczne „Łysogóry” sp. z o.o., 25-501 Kielce, ul. Sienkiewicza 78, Restauracja „Victoria”
  8. Hotel Restauracja „Leśny Dwór”, 25-043 Kielce, ul. Szczepaniaka 40
  9. Hotel „Tęczowy Młyn”, 25-670 Kielce, ul. Zakładowa 4
  10. KAM-POL sp. z o. o. Hotel „Uroczysko” w Cedzynie, 25-950 Kielce
  11. Alutechnika Piotr Syska, 25-017 Kielce, ul. Paderewskiego 3/5, Miejsce odbywania zajęć praktycznych Restauracja Odyssey Club Hotel Wellness & SPA, Dąbrowa 3 k/Kielc, 26-001 Masłów
  12. Hotel „365”, Restauracja „Siedem pokus”,  25-127 Kielce. Aleja Na Stadion 365
  13. Powszechna Spółdzielnia Spożywców „Społem” w Kielcach, Restauracja „Royal” Kielce, ul. Sienkiewicza 13
  14. Kawiarnia "Bankowa",  25-005 Kielce, ul. Sienkiewicza 47
  15. Willa Hueta ul. Słowackiego 25
  16. Ameliówka Hotel Mąchocice Kapitulne 176, Masłów 26-001
  17. Hotel „ Irys”  Kielce –Piekoszów Micigózd, ul. Częstochowska 4 26- 065,
  18. Restauracja Rozmaryn Kielce Rynek 5

 

 

Wykaz zakładów w których uczniowie odbywają praktyczną naukę zawodu
Zasadnicza Szkoła Zawodowa

 

  1. Pizzeria „ Krystyna” ul. Sandomierska 39a 25-38 Kielce reprezentowana przez Panią Krystynę Górska
  2. ZPC „ Zloty Kłos” Wiesława Binkowska, Dorota Binkowska Os. Barwinek 28, 25-113 Kielce, Hotel Restauracja „ Leśny Dwór” ul. Szczepaniaka 40, 25- 043
  3. P.H.U. Restauracja Antresola ul. Piekoszowska 21 Kielce
  4. P.T.H. JAGA- TOUR Huta Szklana 34 gm. Bieliny
  5. Przedsiębiorstwo Gastronomiczne Połaniecki 25- 363 Kielce ul. Wesoła 51
  6. AKCES TM Sp. Z o.o ul. Rwańska 7 26-600 Radom
  7. Przedsiębiorstwo Gospodarki Rolnej i Przetwórstwa Spożywczego „ Consumex” Mariola i Robert Cyranowscy 26-130 Suchedniów ul. Bodzentyńska 18, Ośrodek Wypoczynkowy Jodełka w Świętej Katarzynie ul. Kielecka 3
  8. Przedsiębiorstwo Handlowo- Gastronomiczne PTAK Restauracja STADION Kielce ul. Ściegiennego 8
  9. P.H.U. P. „ Roman” Klusek Roman 25- 546 Kielce ul. Z. Nałkowskiej 2
  10. Jadłodajnia Akademicka J. Kuciemba, A. Kundera Spółka Cywilna Kielce ul. Al. 1000 – lecia PP 21
  11. Zakład Piekarniczo - Cukierniczy PODHALE 25- 214 Kielce ul. Karskiego 52
  12. FHP „ Angelina” Agnieszka Zapała ul. Kruszelnickiego 218 25- 669 Kielce
  13. Stołówka Zakładowa Robert Niebudek 25- 734 Kielce ul. Jagiellońska 92
  14. Spółka Cywilna K. Barycki i Z. Jaros Al. IX Wieków Kielc 3 25- 516 Kielce
  15. Firma Gastronomiczna „ Catering Full” D. Połaniecka, J. Połaniecki 25- 043 Kielce ul. Boczna 15
  16. Usługi Gastronomiczne „ Bistro w Ratuszu” Grażyna Zegadło 25-303 Kielce Rynek 1
  17. „ MEGA SPORT „ Hurt Detal Ale Szama ul. Duża 5, 25-935 Kielce
  18. ROMA 25- 004 Kielce ul. Paderewskiego 20
  19. Przedsiębiorstwo Gastronomiczno- Usługowe Irena Górecka 25- 340 Kielce, ul. Konarskiego 3