W dniu 25 wrzesnia 2017r zespół dziewcząt  naszej szkoły,jak co roku, wystartował w Mistrzostwach Kielc szkół ponadgimnazjalnych w sztafetowych biegach przełajowych  na dystansie 10 X 800m.  W skład zespołu weszły uczennice: Anna Miśkiewicz 2B,Kamila Kubicka 2B,Paulina Koza 2D, Emilia Drej i Katarzyna Dudek obie z 2 Z,Anna Cisowska 2A,  Jowita Snopek 2A, Kinga Strycharska 1D, Izabela Dudek 1Z,Suchorab Eliza 1Z. Zawodniczki rywalizowały z zespołami z 8 kieleckich szkół. Nasza sztafeta zajęła VII miejsce, niestety rywalki były silniejsze. Zwyciężył zespół  z VI LO im. Słowackiego, 2 miejsce zajęło VLO im.P.Ściegiennego,a 3 lokatę- I LO im.S.Żeromskiego. Brawa dla naszych dziewczyn za wysiłek i sportową rywalizację.Opiekunem grupy była p.Lilla Jóźwik.